Шановні відвідувачі! Магазин наразі закритий. Можливе відкриття протягом 2015 року.

Головна » Всі новини

Assassin's Creed 4: Black Flag

12.01.2015

   Стали відомі подробиці про IV частину популярної гри Assassin's Creed 4: Black Flag.Свобода буде ключовим елементом Assassin's Creed 4. Тут користувачі зможуть робити практично все, що душа забажає: полювати на китів, пірнати в море або атакувати кораблі, трюми яких забиті скарбами. Для пошуку потенційної жертви гравець повинен забратися в вороняче гніздо і подивитися в бінокль. У такому режимі на екрані буде відображатися міцність найближчого судна і його обороноздатність, а також інформація про вантаж на борту. Захоплювати чужі кораблі пропонується двома способами. Ворожу човен можна підбити гарматами, а потім узяти на абордаж і перебити всіх матросів. Любителі скритного вирішення проблем зможуть пірнути у воду, підпливти до корабля, залізти в каюту капітана й тихо перерізати йому горло. Як і в Assassin's Creed 3, на баталії будуть сильно впливати погодні умови. Варто бути обережним, адже в бойовику буде кілька типів кораблів. Наприклад, один з них намагатиметься тараном розламати піратський човен на частини. Судно головного героя дозволять покращувати, лагодити і модифікувати.


   
 
  Крім того, користувачі зможуть змінювати свою команду моряків. Дія проекту перенесе гравців в 1715 рік. Розробники  стверджують, що в  Assassin's Creed 4: Black Flag буде величезна кількість населених пунктів, включаючи такі великі міста, як Кінгстон і Гавана. Розробники також зроблять масу невеликих портових містечок, які наповнять різними квестами і мешканцями. У бойовику геймери зустрінуться з такими відомими піратами, як Едвард Тіч (Edward Teach), Бенджамін Хорніголд (Benjamin Hornigold), Джек Рекхем (Jack Rackham) і Енн Бонні (Anne Bonny). На цей раз нашим протагоністом виступить не ассасин, а співробітник компанії Abstergo, який за допомогою ANIMUS проживе життя Едварда Кенуея. У Assassin's Creed 4 також додадуть безліч режимів мультиплеера з попередніх ігор серії.

Коментарі до новин

Написати коментар

captcha

  Замовлення онлайн

  Якщо Ви не впевнені у виборі, або маєте деякі сумніви, тоді ми можемо безкоштовно проконсультувати Вас по будь-якому питанню, пов'язану с нашими пропозиціями

  Ви завжди можете задати питання по телефону:

  098-945-66-16

  066-657-21-51


  Пн-Пт: 10:00-17:00
  Субота: 10:00-15:00
  Неділя: вихідний


Мы принимаем к оплате