Шановні відвідувачі! Магазин наразі закритий. Можливе відкриття протягом 2015 року.

Головна » Всі новини

Стали відомі характеристики процесорів Intel Haswell

16.12.2012

     Ресурс VR-Zone опублікував характеристики процесорів, що готуються до випуску на базі мікроархітектури Intel Haswell. Ці пристрої є чіпами Intel Core четвертого покоління.


Спочатку Intel має намір випустити 14 процесорів Haswell: 5 моделей Core i7 і 9 моделей Core i5. При цьому 6 пристроїв відносяться до категорії рішень зі стандартним енергоспоживанням, а решта 8 чіпів є енергоефективними. Новинки виготовляються за нормами 22-нанометрового технологічного процесу на базі оновленої архітектури.

Intel знову поміняла процесорний роз'єм для нових пристроїв, для Haswell передбачено виконання LGA 1150. Крім того, для цих чіпів знадобиться використовувати материнські плати на базі наборів системної логіки Lynx Point.


Більшість процесорів Haswell першої хвилі буде 4-ядерними, лише в моделі Core i5-4570T використовуються два обчислювальних ядра. Ядра пристроїв Core i7 здатні виконувати по два потоки інструкцій одночасно, а ядра чіпів Core i5 - по одному потоку. Виключенням з цього правила знову є модель Core i5-4570T, два ядра якої здатні виконувати чотири потоки інструкцій одночасно. Всі пристрої містять інтегровані двоканальні контроллери пам'яті стандарту DDR3 з частотою до 1600 МГц і графічні ядра Intel HD 4600. Для графічного ядра робоча частота є динамічною і, в залежності від моделі, може досягати значення 1250 МГц. Для обчислювальних ядер також реалізована можливість динамічного збільшення робочої частоти - технологія Turbo Boost. Значення показника потужності, що розсіюється для всіх рішень зі стандартним енергоспоживанням заявлено на рівні 84 Вт

Нагадаємо, для чіпів сімейства Ivy Bridge цей показник становить 77 Вт Для процесорів Haswell в назвах моделей використовується система індексів, що розкриває деякі характеристики конкретних моделей. Так, індекс K свідчить про розблокований множник, що полегшує процедуру самостійного розгону процесора. Індексом S позначаються економічні чіпи з показником TDP 65 Вт. Для над-економних рішень з показником TDP 35 Вт або 45 Вт передбачений індекс T. Детальні технічні характеристики кожного з нових процесорів Intel Haswell представлені в таблиці.

Реліз процесорів Haswell запланований на другий квартал 2013 року, вартість процесорів на даний час не відома

Коментарі до новин

Написати коментар

captcha

  Замовлення онлайн

  Якщо Ви не впевнені у виборі, або маєте деякі сумніви, тоді ми можемо безкоштовно проконсультувати Вас по будь-якому питанню, пов'язану с нашими пропозиціями

  Ви завжди можете задати питання по телефону:

  098-945-66-16

  066-657-21-51


  Пн-Пт: 10:00-17:00
  Субота: 10:00-15:00
  Неділя: вихідний


Мы принимаем к оплате