Шановні відвідувачі! Магазин наразі закритий. Можливе відкриття протягом 2015 року.

Головна » Всі новини

Тепер оновлення для Windows можна буде качати з інших комп'ютерів

09.04.2015

Користувачі будь-якої версії Windows часто ставали заручниками ситуації, коли система починала оновлюватися, займаючи весь інтернет-канал, а плюс до цього ще й встановлювала оновлення після закінчення завантаження. Не завжди це «в тему», приміром, якщо прямо в цей момент ви напружено працюєте або граєте в мультиплеерную гру. Або того гірше - комп'ютер має поганий доступ в інтернет, який, до того ж, повністю займається скачуванням оновлення. У новій Windows 10 користувачам вдалося виявити цікаву фішку - віддалене завантаження оновлення з іншого ПК.

Якщо ж ви бажаєте скоротити час, який проводите щоденно на кухні, тоді купить мультиварку мулинекс буде справді правильним рішенням! Адже саме мультиварки неабияк допомагають в приготуванні їжі і при цьому від вас фактично не вимагається ніяких зусиль - лише підготувати їжу та вибрати програму приготування!


Поки що вона не працює, але незабаром повинна з'явитися в бета-версії 10, а після, природно, і в повноцінної версії операційної системи. Що це має на увазі - наприклад, є в офісі 10 комп'ютерів, раніше потрібно було викачувати оновлення на кожен з них, це займало багато часу. Зараз можна завантажити оновлення лише на 1 «машину» один раз, після чого роздати всім іншим по локальній мережі на максимальній швидкості. Такий фокус стане в нагоді і вдома, якщо у вас декілька комп'ютерів/ноутбуків і повільний інтернет.

Коментарі до новин

Написати коментар

captcha

  Замовлення онлайн

  Якщо Ви не впевнені у виборі, або маєте деякі сумніви, тоді ми можемо безкоштовно проконсультувати Вас по будь-якому питанню, пов'язану с нашими пропозиціями

  Ви завжди можете задати питання по телефону:

  098-945-66-16

  066-657-21-51


  Пн-Пт: 10:00-17:00
  Субота: 10:00-15:00
  Неділя: вихідний


Мы принимаем к оплате