Шановні відвідувачі! Магазин наразі закритий. Можливе відкриття протягом 2015 року.

Головна » Всі новини

Ubisoft все ж готує екранізацію Assassin's Creed. І почне відразу з третьої частини

20.10.2012

   Ubisoft радує фанатів Assassin's Creed новою порцією інформації для тих, хто вірить у вихід фільму за мотивами улюбленої гри. Як повідомляє інтернет-видання BBC-News, компанія вже підібрала актора для головної ролі в майбутньому блокбастері. Ним стане лауреат премії BAFTA Майкл Фассбендер.

   Жан-Жюльєн Баррон, глава Ubisoft Motion Pictures також зазначив, що Фассбендер став першим, на кого впав вибір керівництва студії при виборі актора: "Майкл неймовірно розумний і талановитий, але, що ще важливіше, він різносторонній актор".

   Крім того, прес-центром DMC Film, яка є власністю згаданого актора, також було оголошено про те, що Фассбендер буде виступати в проекті також і в ролі спів-продюсера. Щодо фільму для вибраного актора Ubisoft за традицією залишилася небагатослівна, що залишає простір для спекуляцій з боку інтернет-видань. Зрозуміло, логічно було б припустити, що екранізацію серії почнуть з першої частини, тому більшість журналістів схиляється до версії про Фассбендер в ролі Альтаїра.

   У редакції AssassinsCreed.Su на цей рахунок трохи інша думка.  

   Ключовою роботою в кар'єрі Фассбендера вважається картина "Голод", яка показала боротьбу ірландського народу проти Британії часів 80-х років минулого століття. Тут Майкл виклався на максимум, витерпівши заради достовірності ролі навіть скид у вазі до 77 до 58 кг. Ця людина, що має ірландське коріння, не посоромився вказати на пригнічення його народу з боку однієї з найвпливовіших країн світу, і, більше того, саме за цей фільм Фассбендер і отримав свою першу премію BAFTA в номінації "Висхідна зірка".

    Для тих, хто не в курсі, пояснимо: BAFTA - Британська Академія кіно і телевізійного мистецтва (The British Academy of Film and Television Arts). BAFTA Awards - одна з трьох найбільш значущих кінопремій світу, що стоїть поряд з "Оскаром". Але якщо звузити рамки з "світу", до "Великої Британії", то BAFTA стане однозначно найавторитетнішою премією. Іншими словами, за те, як актор показав позитивні сторони зненавидженої британцями ІРА (Ірландська Республіканська Армія) самі ж британці віддали йому найдорожче, що могли віддати - премію BAFTA.

   Уявіть собі ситуацію, при якій актор, який зіграв роль у фільмі, де показується позитивна роль ОУН-УПА і негативна - СРСР, стає улюбленцем в СНД. Складно уявити? А якщо це буде ДУЖЕ-ДУЖЕ талановитий актор? За талант адже можна багато що пробачити.

   А тепер згадайте як акуратно Ubisoft намагається обійти питання з зачепленими сюжетом Assassin's Creed 3 почуттями британських патріотів? Британія стає першим у Європі місцем, де гравцям пропонують зіграти в демку нової гри, на британські ЗМІ робиться найбільший упор в маркетингу (ну ще б, за результатами саме британського чарту продажів визначається фінансова успішність медійних проектів у всій Європі).

   Ми створили потрібний настрій. Саме час перейти до висновків і, власне, оприлюдненню думки редакції ACSU.

   1. Хаткінсон, як "глас Ubi на землі" не раз говорив про AC3, як про перезавантаження серії Assassin's Creed, що означає переоцінку цінностей проекту в першу чергу самими розробниками, які вважають AC3 найкращим, що є в серії.

   2. Ігри та фільми, створені по одному сеттінгу піарять один одного. Кіномани можуть зацікавитися франшизою, дізнавшись, що по переглянутого нещодавно фільму існує аж 5 ігор (авансом включимо сюди AC3); геймери, будучи людьми, схильними до фанатичності, напевно сходять в кіно і збільшать касу. Ubisoft, вводячи на новий ринок свій ключовий продукт, зобов'язана показати незнайомим з продуктом людям найкраще. Сьогодні це АС3.

   3. У прес-релізі, присвяченому вибору Фассбендера, Ubi згадала про нього, як про лауреата BAFTA (хоча і не вказала про який за рахунком премії актора йде мова), хоча Фассбендер зібрав чимало інших нагород. Це явно натякає на "Голод".

   4. Фассбендер виступить в ролі спів-продюсера, а значить частинка його ірландської "любові" до Англії напевно виллється в сценарій.

   5. В кінці-то кінців, що, чорт візьми, персонажу Фассбендера, з його-то зовнішністю, робити в Святій Землі? Грати роль хрестоносця? Але ви ж не повірите, що головним героєм картини з назвою "Кредо / Шлях асасинів" буде солдатів армії Христа?

     Наш висновок простий. Ubisoft дійсно веде зйомки фільму. Або це робиться в найсуворішому секреті, і тоді ми вправі сподіватися на прем'єру в кінці жовтня, або, що більш імовірно, зйомки почалися недавно, а прем'єру ми отримаємо протягом 2013-го року в прив'язці до релізу якрго небудь Assassin's Creed 3: Part Two (а ви вірите в те, що AC3 не піде шляхом розгалуження в трилогію, як це було з другою частиною? При цьому місцем дії фільму стане не Близький Схід XI століття, а Північна Америка часів Війни за незалежність США. Незгодні? Ну що ж, ми лише висловили свою думку на правах спекулянтів інформацією.

Інформація сайту http://assassinscreed.su

Коментарі до новин

Написати коментар

captcha

  Замовлення онлайн

  Якщо Ви не впевнені у виборі, або маєте деякі сумніви, тоді ми можемо безкоштовно проконсультувати Вас по будь-якому питанню, пов'язану с нашими пропозиціями

  Ви завжди можете задати питання по телефону:

  098-945-66-16

  066-657-21-51


  Пн-Пт: 10:00-17:00
  Субота: 10:00-15:00
  Неділя: вихідний


Мы принимаем к оплате