Шановні відвідувачі! Магазин наразі закритий. Можливе відкриття протягом 2015 року.

Головна » Всі новини

В АМКУ занепокоєні монопольним становищем МТС і «Київстар»

04.07.2012

       Антимонопольний комітет України (АМКУ) в черговий раз звернув пильну увагу на найбільших українських операторів стільникового зв'язку. Нагадаємо, що в лютому АМКУ перевіряв тарифи на послугу роумінгу у «Київстару» і «МТС», а перші відомості щодо поточного розслідування з'явилися ще в середині минулого місяця.

Прокоментувати ситуацію журналісти видання Коммерсант-Україна попросили заступника голови Антимонопольного комітету України Рафаеля Кузьміна. Так, за його словами, у «Київстар» і МТС склалося явно монопольне становище: спільно вони займають 80% ринку. Завдяки цьому компанії можуть диктувати свої умови на ринку і утримувати високі ціни на мобільний зв'язок. В умовах здорової конкуренції ціни постійно знижуються, але в Україні цього не відбувається.

АМКУ вже направив згаданим мобільним операторам офіційні листи з рекомендаціями знизити тарифи. Якщо ті не погодяться з рекомендаціями та спробують обгрунтувати відмову, то буде проведено порівняння наданих операторами даних і власних досліджень Антимонопольного комітету України. У разі виявлення серйозних розбіжностей почнеться розслідування, зазначив Кузьмін. Хоча, не все так просто, якщо звернути увагу на наступний коментар заступника голови АМКУ:

Ми не можемо допустити, щоб рівень операційної рентабельності великих операторів був більше 50%. З іншого боку, ми розуміємо, що Київстар та МТС - великі платники податків, і зниження надходжень до бюджету не входить в наші плани.

Таким чином, необхідно знайти шляхи до зниження тарифів, без зменшення прибутковості операторів стільникового зв'язку, що є нетривіальним завданням.

Коментарі до новин

Написати коментар

captcha

  Замовлення онлайн

  Якщо Ви не впевнені у виборі, або маєте деякі сумніви, тоді ми можемо безкоштовно проконсультувати Вас по будь-якому питанню, пов'язану с нашими пропозиціями

  Ви завжди можете задати питання по телефону:

  098-945-66-16

  066-657-21-51


  Пн-Пт: 10:00-17:00
  Субота: 10:00-15:00
  Неділя: вихідний


Мы принимаем к оплате