Шановні відвідувачі! Магазин наразі закритий. Можливе відкриття протягом 2015 року.

Головна » Всі новини

В Україні з'явилася можливість редагувати дані про компанії в Google Maps

27.04.2012

   Компанія Google повідомила про впровадження в Україні можливості редагування користувачами інформації про організації (адреса, контакти, розташування на карті і т.д.) в сервісі Google Maps.

   Відзначається, що іноді в сервісі Google Maps можна побачити застарілу інформацію, наприклад, деякі компанії і організації могли закритися, переїхати в інше місце, змінити контактний телефон. І найкраще інформацією про такі зміни володіють власники і співробітники таких компаній, а також місцеві жителі. Саме для них і призначена дана можливість редагування інформації про організації. Змінити інформацію про компанію можна безпосередньо на сервісі Google Maps. Якщо користувач дійсно знає правильну інформацію, йому достатньо скористатися функцією зміни відомостей і відправити оновлені дані про компанію в довідник місць на Google Maps. Перейти до функції зміни даних на Картах Google можна кількома способами:

- Натиснути кнопку «Додатково» в інформаційному вікні і вибрати пункт «Зміна відомостей».

- Натиснути на трикутник поруч з назвою компанії в результатах пошуку на Google Maps і вибрати «Зміна відомостей».

- Натиснути кнопку «Змінити місце» у верхній або нижній частині сторінки компанії.

Після того, як компанія Google розгляне і затвердить ці зміни, оновлена інформація з'явиться на картах протягом декількох днів. Якщо ж власник компанії виявить, що інформація про неї була введена невірно або сторонньою особою, він може отримати дозвіл на редагування даних, скориставшись кнопкою «Власник». Після отримання на поштову адресу компанії письмового підтвердження йому стане доступна можливість керувати записом. Додати контактні дані організації можна за адресою http://www.google.com.ua/places.

Коментарі до новин

Написати коментар

captcha

  Замовлення онлайн

  Якщо Ви не впевнені у виборі, або маєте деякі сумніви, тоді ми можемо безкоштовно проконсультувати Вас по будь-якому питанню, пов'язану с нашими пропозиціями

  Ви завжди можете задати питання по телефону:

  098-945-66-16

  066-657-21-51


  Пн-Пт: 10:00-17:00
  Субота: 10:00-15:00
  Неділя: вихідний


Мы принимаем к оплате